рус | укр

слоган
044 223 5000


Зварювальні апарати інверторні

Ми поставляємо зварювальне обладнання Telwin Італія, з яким Автомеханіка працює як офіційний імпортер починаючи з 1998 року.
Telwin робить якісні апарати для зварювання і рихтування кузова авто. Особливо хороші зварювальні інвертори і напівавтомати : відмінна ціна і характеристики апаратів. Для кузовних робіт особливо популярний зварювальний споттер і кліщі для точкового зварювання.
  Зварювальний напівавтомат Telwin Telmig 203/2 Італія Telwin
Модель: Telmig 203/2 Turbo

Апарат Telmig 203/2 Turbo для напівавтоматичного зварювання сталі, нержавіючої сталі і алюмінію в середовищі захисного газу

Ціна: 999 910 EURO

  Напівавтомат зварювальний Bimax 182 Telwin Італія Telwin
Модель: Bimax 182 Turbo

Напівавтомат Bimax 182 Turbo з повітряно примусовим охолодженням, 220 В, для зварювання сталі, нержавіючої сталі і алюмінію

Ціна: 640 620 EURO

  Споттер Telwin Digital Car Spotter 9000 Італія Telwin
Модель: Digital Car Spotter 9000

Автомобільний споттер (спотер) Digital Car 9000 з вбудованим мікропроцесором і пневмокліщами для точкового зварювання і рихтування

Ціна: 2700 2520 EURO

  Споттер Telwin Digital Car Spotter 7000 Італія Telwin
Модель: Digital Car Spotter 7000

Автомобільний зварювальний споттер Digital Car 7000 споттер з вбудованим мікропроцесором і пневмокліщами для точкового зварювання і рихтування

Ціна: 1780 EURO

  Зварювальний напівавтомат Telwin Bimax 152 Італія Telwin
Модель: Bimax 152 Turbo

Bimax 152 Turbo з повітряно примусовим охолодженням, апарат 220 В для зварювання сталі, нержавіючої сталі і алюмінію

Ціна: 399 380 EURO

  Споттер для рихтування Telwin Digital Car Spotter 5500 Італія Telwin
Модель: Digital Car Spotter 5500

Автомобільний зварювальний споттер Digital Car 5500 - споттер з вбудованим мікропроцесором для точкового зварювання і рихтування авто

Ціна: 1080 999 EURO
<< 1 2 3


Зварка Telwin - професійні зварювальні апарати за хорошою ціною

У нашій програмі Ви не знайдете побутових апаратів і простих трансформаторів для зварювання, ця лінійка для інтернет-магазинів і будівельних супермаркетів.
Ми спеціалізуємося на продажі зварювального обладнання для СТО і автосервісу, а тому пропонуємо професійне устаткування для дугового, контактного і точкового зварювання, в т.ч в середовищі захисного газу і зварки алюмінію (аргон).

Напівавтомати і інверторна зварка для автосервісу

Основа усієї програми - зварювальні апарати Telwin, що мають відмінну ціну і задовольняють за технічними параметрами практично усі запити СТО, детальніше:

 • Напівавтомат. Для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисного газу найбільш популярні зварювальні напівавтомати Telwin Bimax і Telmig. Конструкція класична, вони випускаються давно, прості і надійні.
 • Сьогодні ще цікавіше нове покоління зварювальних напівавтоматів Telwin Digital Mig і Mastermig з мікропроцесорним контролем зварювального циклу.
  У цих апаратах використовується новітня технологія Synergic Digidesk, що забезпечує швидкий і легкий вибір програм зварювання, гарантуючи при цьому високий рівень контролю дуги і якості зварювання.
 • Інвертор. Професіонали зможуть належним чином оцінити инверторные напівавтомати Телвин - зварювальні інвертори Technomig, побудовані на самій сучасних технологіях.
  Синергетична робота інвертора забезпечує швидкий вибір програм і чудовий контроль дуги і якості зварювання.
 • Инверторный напівавтомат Telwin універсальний в застосуванні і чудово підходить для зварювання алюмінію, оцинкованої і нержавіючої сталі, високоміцної сталі HSS а також для пайки латуні, зварювання TIG - DC Lift і MMA.
 • Спотер. У кузовному ремонті автомобілів широкі можливості для контактного і точкового зварювання надають традиційні зварювальні споттеры Telwin Digital Car Spotter, які дуже добре відомі в Україні.
 • Для точкового зварювання і рихтування алюмінієвих кузовів автомобілів - автомобільний спотер Aluspotter.
 • Для професіональнішої роботи Телвин випустив найсучаснішу гамму спотеров - инверторные зварювальні спотери Inverspotter зі вбудованим мікропроцесорним управлінням.

Цим переліком не закінчується наша програма устаткування Telwin : є ще апарати для плазмового різання і зварювання, зручні зварювальні кліщі для контактній зварки, інвертори Telwin Force, Tecnica та ін.
Що приємно, апарати Телвин, при хорошому технічному рівні, мають досить гуманні ціни і купити іх може практично будь-яке СТО.

Для фірмового авторизованого автосервісу у нас є програма високотехнологічного обладнання для зварювання автомобільних кузовів, у тому числі і алюмінієвих AUDI - це спеціальне дилерське устаткування VAG.


Завантажити

прайс-листПрайс-лист Каталоги в ПДФКаталоги в ПДФ ВідеоВідео СтаттіСтатті

Підписка на новиниверсія для друку догори
Автомеханіка
© 2013

Мапа сайту
Найкращі
СТО

b.autom.com.ua
Наша адреса
 

м.Київ, вул. Сім'ї Сосніних 9

приватні
контакти
менеджерів

продаж 044 273-5000


Автомеханика © 2013. Разработано в студии - ABC.NET.UA info@automechanica.com.ua