рус | укр

слоган
044 223 5000


Aвтомобільні підйомники для СТО

Будь-який автосервіс розпочинається з підйомника: можна сміливо сказати - які автопідйомники, таке у Вас і СТО - все відразу видно і виправити це враження потім буде досить важко навіть красивою плиткою і якісною роботою автомеханіків.
А тому при виборі підйомників для СТО і шиномонтажу не варто купувати всяке сміття - собі дорожче.Акційні товари:

 • ТР-2
  Трос для двухстоечного подъемника
  2000 грн
  SPOA3TM-5-EH2
  Подъемник 3,5 т Rotary высота ЕН2 4170 мм
  3250 EURO
  duolift HL 3500
  Подъемник двухстоечный 3,5 т Duolift HL 3500 Hofmann Германия
  3490 EURO
 • SPOA3TS-5-EH2
  Подъемник двухстоечный 3,5 т SPOA3TS Rotary Lift Германия
  3550 EURO
  SPLA40
  Двухстоечный подъемник 4,0 т SPLA-40 Rotary Германия
  3200 EURO
  ТР-4
  Трос для четырехстоечного подъемника
  2500 грн
 • Все акционные товары


Вибір автомобільного підйомника для СТО

Найпопулярніше рішення - вибір двостійкових підйомників для обладнання ремонтної зони і чотирьохстійкового підйомника для поста развал-схождения.

У разі коли загальна площа не дає можливості встановити усе необхідне устаткування, можливо підібрати набагато актуальніші ножничные або плунжерные підйомникі, які дозволять заощадити до 40 % корисної площі приміщення.

Класифікація автопідйомників за типами:

Двостійкові автопідйомники

Відмінний варіант для СТО - це класичний двостійковий підйомник, що знайшов застосування у багатьох автосервісах. Він застосовується в роботі над більшістю технологічних операцій в автосервісі і піднімає вантаж за допомогою лап, які рухаються по двох вертикальних стойках.

Плунжерные автопідйомники

Для сучасних автоцентрів гідравлічні плунжерные підйомники одні з найпопулярніших для ремзоны на СТО, ціна їх звичайно вище, але конструктивні особливості з легкістю дозволяють економити до 30 %% площі. Самий кращий підйомник з лапами для підйому автомобіля, при цьому уся конструкція компактно ховається в підлогу, не займаючи зайвого місця.

Ножничные підйомники для автомобілів

Такі гідравлічні підйомники дозволяють економити набагато більше корисної площі СТО - до 40 %. У цьому варіанті спосіб кріплення наступний: автомобіль кріпиться на платформі, яка, порівняно з лапами, трохи обмежує доступ до авто.
Але цей варіант чудово підходить для передпродажної підготовки авто, для постів діагностики і експрес-сервісу, а також для електрики або тюнингу авто і шиномонтажу.

Чотирьохстійкові підйомники для развал-схождения

Для постів развал-схождения найчастіше використовують гідравлічні чотирьохстійкові моделі - вони найдешевші і простіші в експлуатації.
Для знавців можемо порекомендувати спеціальний ножничный або плунжерный тип подъёмника для автомобілів, що дозволяє виконувати наладку развал-схождения.

Вантажні автопідйомники

Окремий розділ нашого сайту autom.com.ua - обслуговування вантажних автомобілів, автобусів і спецтехніки.
Тут в якості вантажних підйомників найбільшою популярністю користуються пересувні колонні моделі, які дуже зручні і не вимагають спеціальних фундаментів.

Ми робимо монтаж і пусконаладку усіх типів автопідйомників, які ви знайдете в каталозі нашого сайту, і здійснюємо повне сервісне обслуговування усього обладнання, а також постачання необхідних запчастин в Київ і інші міста України.


Завантажити

прайс-листПрайс-лист Каталоги в ПДФКаталоги в ПДФ ВідеоВідео СтаттіСтатті

Підписка на новини


версія для друку догори
Автомеханіка
© 2013

Мапа сайту
Найкращі
СТО

b.autom.com.ua
Наша адреса
 

м.Київ, вул. Сім'ї Сосніних 9

приватні
контакти
менеджерів

продаж 044 273-5000


Автомеханика © 2013. Разработано в студии - ABC.NET.UA info@automechanica.com.ua