рус | укр

слоган
044 223 5000


Діагностичний датчик тиску двигуна FirstLook TA014

Діагностичний датчик тиску двигуна FirstLook TA014 фото, цена

Модель: TA014

Производитель: Pico Technology


Діагностичний датчик тиску для вимірювання імпульсів тиску і розрядження у впускному колекторі і випускний вихлопної труби

Датчик подключается к выпускному тракту или вакуумной стороне двигателя и выдает волновые формы давленийДатчик подключается к выпускному тракту или вакуумной стороне двигателя и выдает волновые формы давлений


Цена:
480 EURO


Діагностичний датчик двигуна FirstLook пропонує швидкий і точний метод діагностики автомобільних двигунів, таких як: прогар клапанів, погані форсунки і інші проблеми продуктивності без серйозної розбирання двигуна.

При підключенні до випускного тракту або вакуумної стороні двигуна, що підлягає випробуванню двигун діагностичні датчики FirstLook дозволяють автомеханіка швидко відобразити повну картину роботи двигуна на відповідному цифровому цифровому накопичувачі осцилографа.

Приклади сигналів, списаних за допомогою датчика FirstLook доступні для порівняння в бібліотеці сигналів Pico Library of Automotive Waveforms.

Датчик FirstLook не потребує зовнішнього джерела живлення, і особливо підходить для використання в спільно з автомобільним осциллографом PicoScope (а також ін. Виробників).

Pico Technology Англія


из 5

Завантажити

прайс-листПрайс-лист Каталоги в ПДФКаталоги в ПДФ ВідеоВідео СтаттіСтатті

Підписка на новиниверсія для друку догори
Автомеханіка
© 2013

Мапа сайту
Найкращі
СТО

b.autom.com.ua
Наша адреса
 

м.Київ, вул. Сім'ї Сосніних 9

приватні
контакти
менеджерів

продаж 044 273-5000


Автомеханика © 2013. Разработано в студии - ABC.NET.UA info@automechanica.com.ua