рус | укр

слоган
044 223 5000


Привітання з новим роком

27.12.2015

Шановні друзі! 2015 рік добігає кінця і саме час підбивати підсумки та оглядатися на досягнення, що їх ми мали протягом року.

Цього року ми сформулювали ідею, з якою працює Автомеханіка вже протягом багатьох років - "Майбутнє автосервісу". З 1996 року, коли ми лише робили перші кроки в нашому бізнесі та донині, ми приносили і несемо в Україну найкраще обладнання та ідеї від виробників #1 в світі. Незалежно від обставин, що супроводжують автомобільний ринок, економіку України вцілому та гаманець кожного зокрема, ми не звертаємо зі свого шляху і не розмінюємося на роботу з неякісними брендами та продуктами.

Ми цінуємо відданість наших старих клієнтів та дякуємо за довіру новим. Нам дуже приємно перебувати "на одній хвилі" з вами, поділяти та реалізовувати наші спільні ідеї. Реалізовувати, не зважаючи на обставини та складнощі, що іноді супроводжують нашу роботу.

Цього року ми зміцнили співпрацю з багатьма автоімпортерами та дилерами, мережами та незалежними сервісами, із агрокомпаніями, від яких ми швидко вчимося роботі на новому для нас ринку. Зокрема велика подяка за довіру компаніям, що обрали нас ексклюзивним сервіс-провайдером або постачальником обладнання/сервісних рішень: Порше Україна (VW,AUDI, SEAT), Ніссан Україна, Тойота Україна, AGCО Україна, ТД Ніко (Mitsubishi) та ще декільком, що ми не називаємо, аби не наврочити :)

Цього року ми приділяли багато уваги медіа активності:
- ми запустили проект a.autom.com.ua - демонстрацію власних рішень та майбутнього в автосервісі
- Автомеханіку було обрано генеральним партнером всеукраїнської акції "Найкраща СТО року", дякуємо за довіру ІА Автоцентр
- за аналітичними даними google та яndex, наш веб-сайт autom.com.ua є найвідвідуванішим серед інтернет-каталогів ринку з відривом більш ніж в 2 рази від найближчого конкурента
- наш канал на YouTube має станом на 27 Грудня 1018 підписників та більше ніж 400 тисяч переглядів

Компанія Автомеханіка та я особисто вітаємо вас із наступаючими Новим Роком та Різдвом Христовим та бажаємо вам тепла, світла, натхнення та безмежної життєвої енергії для реалізації ваших ідей. Всього найкращого вам та вашим родинам!

Андрій Богуш
Директор ТОВ "Автомеханіка"

Всі новини


Завантажити

прайс-листПрайс-лист Каталоги в ПДФКаталоги в ПДФ ВідеоВідео СтаттіСтатті

Підписка на новиниверсія для друку догори
Автомеханіка
© 2013

Мапа сайту
Найкращі
СТО

b.autom.com.ua
Наша адреса
 

м.Київ, вул. Сім'ї Сосніних 9

приватні
контакти
менеджерів

продаж 044 273-5000


Автомеханика © 2013. Разработано в студии - ABC.NET.UA info@automechanica.com.ua