http://www.autom.com.ua/ua/moyki_karcher/nasosy_pumps_water/nasos_drenazhnye/sp_5_dirt/?print=1

Дренажний насос для відкачування води SP 5 DIRT Karcher Німеччина / Дренажні насоси / Водяні насоси / Мийки Керхер - Karcher Київ


Дренажний насос для відкачування води SP 5 DIRT Karcher Німеччина фото, цена

Модель: SP 5 DIRT

Производитель: Karcher


Високопродуктивний напівпрофесійний дренажний занурювальний насос для відкачування брудної води - до 9500 л/год. З поплавковим вимикачем.

5 лет гарантии на насосы - при условии регистрации аппарата на сайте.5 лет гарантии на насосы - при условии регистрации аппарата на сайте.
Области приминенияОбласти приминения
5 лет гарантии на насосы - при условии регистрации аппарата на сайте.5 лет гарантии на насосы - при условии регистрации аппарата на сайте.
Области приминенияОбласти приминения
Технические характеристики:
ПараметрЗначение
Макс. потужність двигуна500 Вт
Макс. продуктивність насоса9500 л/год
Макс. висота подачі7 м
Тиск насоса0,7 м/бар
Макс. глибина занурення7 м
Макс. розмір твердих частинок20 мм
Температура подачі, макс.35 °C
Вага насоса4,65 кг
Довжина кабеля10 м
З'єднувальна різьбаG1
Габарити (довжина х ширина х висота)229х238х303 мм


Цена: по запросу


SP 5 Dirt продуктивністю до 9 500 л/год призначений для роботи з брудною водою з частками домішок до 20 мм. Додатковий фільтр попереднього очищення (опція) захистить насос від попадання надмірно великих часток. Поплавковий вимикач і комутаційний рівень дозволяють відкачувати воду в автоматичному режимі. Керамічне контактне кільце ущільнювача з масляною камерою значно продовжує термін служби насоса. Зручна функція Quick Connect дозволяє швидко приєднувати шланг діаметром 1 1/4 ". За умови реєстрації насоса на сайті гарантія на виріб становить 5 років.

Karcher Німеччина


из 5

© 2020