рус | укр

слоган
044 223 5000


Інструмент Neway для ремонту голівок гбц

Представляємо Вашій увазі унікальний ручний інструмент Neway для професійного ремонту голівок блоку циліндрів двигунів легкових і вантажних автомобілів, мотоциклів сільгосптехніки і морських двигунів.
Досвід застосування в Україні величезний і популярність його необмежена.
Neway - Прекрасний інструмент для справжнього майстра
  CU608 Neway
Модель:

Фреза 608 45° по 5 ножів

Ціна: 118.5 EURO

  CU607 Neway
Модель:

Фреза 607 30° по 5 ножів

Ціна: 118.5 EURO

  CU604 Neway
Модель:

Фреза 604 15° по 5 ножів

Ціна: 118.5 EURO

  CU230 Neway
Модель:

Фреза 230 30° x 45° по 3 ножа

Ціна: 137.5 EURO

  CU273 Neway
Модель:

Фреза 273 15° x 60° по 3 ножа

Ціна: 137.5 EURO
<< 1 2 3 4


Інструмент Neway в Україні - трохи історії

Компанія Автомеханіка - ексклюзивний імпортер і представник в Україні американської компанії Neway Manufacturing, Inc. США.

 • Ще 20 років тому Автомеханіка відкрила усьому Радянському Союзу інструмент Neway, що став надалі одним з найвідоміших серед спеціальних інструментів для ремонту двигунів.
 • Ми стали першими, хто зміг по-справжньому розкрити увесь потенціал цього цікавого і унікального інструменту.
  Потім нас підтримали наші друзі в Москві - фірма Мотортехнология і компанія Євромеханіка в Мінську.
 • Популярність інструментів Neway в Україні побила усі рекорди свого часу : Автомеханіка займала в течії 5 років перше місце у всьому світі по продажах цього інструменту.
 • Не скажу, що по прошедствии стількох років, інструмент змінився - Neway чудово працює досі і радує винятковою роботою справжніх професіоналів.
  Просто ремонт змінився кардинально - і ми стали набагато ближче по рівню життя до Європи і розвинених країн, їздимо на нових авто і мало ремонтуємо, і це добре.

Особливості ремонту голівок циліндрів за допомогою інструментів Neway

 • Розповідати багато про переваги і унікальні якості інструменту Neway вже ніби мало цікаво, все і так це знають - що це просто саме лучшиее, чим може працювати автомеханік при ремонті голівок блоку циліндрів і притирання клапанів.
 • Робота виконується дуже якісно і без особливої напруги - інструмент ручний, і їм можна заработывать гроші навіть у себе на кухні. Проте трохи інформації не завадить, раз вже Ви дочитали

Фрези Neway для ремонту сідел клапанів

 • Інструмент Neway для ремонту голівок гбцЭти фрези в народі обзыват шарошки Neway, хоча фірмові фрези також далекі від примітивних шарошек як Мерс від Копійки.
 • Фрези - серце інструменту - вони високоточний виготовлені, мають унікально тверді і якісні ножі, за допомогою яких метал обробляється без докладання зусиль, - пальцями рук.
 • Що саме головне, фрези для ремонту сідел клапанів, базуються на спеціальних быстрозажимных пілотах, які встановлюються в направляючих втулок клапана.
 • Прецезионность прилягання фрез ідеальна - тому точність обробки сідел виняткова.
 • При обробці сідла за рахунок спеціального профілю різців - гребінки, виходить спеціальний спрямований рельєф робочої фаски сідла клапана і інтерференція кутів прилягання клапана і сідла, а тому після обробки фрезами Ньювей притирання клапанів як правило не потрібно. Все виходить швидко і без зусиль.

Ремонт і відновлення клапанів

Neway пропонує ручний інструмент для ремонту клапанів а також високопродуктивний верстат

Високоточний ремонт голівок блоку циліндрів ГБЦ

 • Застосування інструментів Neway практично необмежене.
  Широка гамма розмірів інструментів дозволяє робити високоякісний ремонт голівок  ГБЦ дизельних і бензинових двигунів в широкому діапазоні: від мотоциклетних гбц до двигунів важких вантажних автомобілів і спецтехніки.
 • Інструмент Neway є стандартом для багатьох авторемонтних підприємств у всьому світі, які обслуговують сучасні двигуни внутрішнього згорання.
 • Інструмент фірми Neway офіційно омологирован і рекомендований для застосування світовими автовиробниками із США, Європи, Японії : MERCEDES, VW - AUDI, BMW, OPEL, GMC, FORD, VOLVO, ROVER, SAAB, SCANIA, PORSCHE,   FIAT, PEUGEOT, RENAULT, CITROЕN, HONDA, MAZDA, TOYOTA, MITSUBISHI.
 • Працювати інструментом легко і ми його дуже добре знаємо.

Ми проводимо спеціальні навчання для тих, що бажають навчитися працювати правильно.
Ви можете купити для себе повний комплект інструментів для ремонту голівок або вибрати тільки окремі його елементи - фрези, пілоти.

Продаж інструментів - з нашого складу в Києві, але можемо відправити комплект і у будь-яке місто України.
Звертайтеся - допоможемо навчимо підкажемо.


Завантажити

прайс-листПрайс-лист Каталоги в ПДФКаталоги в ПДФ ВідеоВідео СтаттіСтатті

Підписка на новини


версія для друку догори
Автомеханіка
© 2013

Мапа сайту
Найкращі
СТО

b.autom.com.ua
Наша адреса
 

м.Київ, вул. Сім'ї Сосніних 9

приватні
контакти
менеджерів

продаж 044 273-5000


Автомеханика © 2013. Разработано в студии - ABC.NET.UA info@automechanica.com.ua