рус | укр

слоган
044 223 5000


Компресори повітряні

Всі товари Акції Новинки Ціна  

товаров нет

Компресори поршневі

Гвинтові компресори

Фільтры вологовідділювачі

Осушувачі стислого повітря

Повітряний компресор для СТО і автосервісу

Щоб багаторазово підвищити ефективність використання різного пневмоинструмента, досить придбати компресор для автосервісу або СТО, який допоможе швидко, продуктивно і якісно виконати величезний перелік робіт. Давайте з'ясуємо, що ж є цим апаратом і чим обумовлена його популярність, функціональність і практичність.

Повітряний компресор є електромеханічним виробом, призначеним для стискування повітря і його подальшого подання під тиском. Найважливіші характеристики, на які необхідно звернути увагу, якщо вам необхідно його придбати - це міра стискування і об'єм повітря або газу, який він може нагнітати.

Компресори для стискування і подання повітря під тиском стабільно затребувані і застосовуються в різних сферах діяльності : у вугільній, нафтогазовій, металургійній галузі, у будівництві, ремонтних і монтажних роботах, на промислових підприємствах, а також в автосервісі (для оснащення пневмоінструмента, виконання фарбувальних робіт, накачування шин автомобілів і т. д.).

Класифікація компресорів :

сфери застосування (побутові і промислові);
принципу стискування повітря (поршневі, гвинтові, роторні);
виконання (стаціонарні, пересувні, переносні) і т. д.

Вибираючи компресор який планується використати на автосервісній станції або СТО, варто звернути увагу на такі чинники, як його призначення, максимальні навантаження, можливість використання в інтенсивному режимі і умови експлуатації, адже від цього безпосередньо залежить потужність і тип цього устаткування, його енергоємність і, звичайно ж, ціна.

Практичне значення повітряних компресорів

Завдяки застосуванню компресора, можна не лише істотно підвищити продуктивність роботи, але і понизити споживання електроенергії і тим самим заощадити матеріальні засоби. Особливо ці агрегати зручно використати в невеликих майстернях, виробничих цехах і СТО.

Якщо у вас виникла необхідність придбати компресор в Києві для використання у сфері автосервісу, звертайтеся в компанію "Автомеханіка" (autom.com.ua), яка більше 17 років успішно функціонує і розвивається на вітчизняному ринку.

Продаж компресорів в широкому діапазоні цін і моделей - одно з пріоритетних напрямів нашої діяльності. Також у нас можна придбати і недорогу безмаслянную модель для фарбування невеликих виробів або підкочування коліс в автомобілі, а також замовити потужніший повітряний автомобільний варіант, який стане корисним помічником на будь-якій станції автосервісу.

Інженери компанії грамотно проконсультують вас з будь-яких питань (технічним, організаційним), проаналізують усі вимоги і задані умови, щоб порекомендувати оптимальний тип виробу з потрібною продуктивністю.

Акційні товари:

 • Konfort 705 R
  Автоматична установка заправки кондиціонерів R134a TEXA Konfort 705 R
  2500 EURO
  JUMBO TCS 26
  Вантажний шиномонтажний верстат 26 "JUMBO TCS 26 Sicam Італія
  7390 EURO
  Все акционные товары

 


Завантажити

прайс-листПрайс-лист Каталоги в ПДФКаталоги в ПДФ ВідеоВідео СтаттіСтатті

Підписка на новиниверсія для друку догори
Автомеханіка
© 2013

Мапа сайту
Найкращі
СТО

b.autom.com.ua
Наша адреса
 

м.Київ, вул. Сім'ї Сосніних 9

приватні
контакти
менеджерів

продаж 044 273-5000


Автомеханика © 2013. Разработано в студии - ABC.NET.UA info@automechanica.com.ua